Idioti e humbet debatin me idiotin qe bertet me forte


Budallai Fitues
Idioti Fitues

Idioti Aurel Mullai, per te paren here sot, e humbi diskutimin debat kunder nje idioti tjeter i cili kishte aftesine e diskutimit me ze me te larte sesa ai.

Debati i perqendruar kryesisht mbi nje teme popullore si, “kush eshte ekipi me i mire, Milani apo Juventusi”, zgjati i mbajtur pezull mbi flaket e nje diskutimi te zjarrte per rreth 1 ore e gjysem.

Disa deshmitare te ndodhur aty rastesisht pohuan qe megjithese qe te dy idiotet po flisnin njekohesisht per nje kohe te gjate, eventualisht ata u detyruan ti kushtonin vemendje vetem idiotit me te zhurmshem.

Lojtareve, pronareve, trajnereve dhe tifozeve te tjere te Milanit do tu behet qejfi pa mase kur te marrin vesh qe idioti i tyre fitoi.

Ndersa po shkruajme keto fjale, sipas deshmitareve okulare, gjerat jane qetesuar ndjeshem dhe qe te dy idiotet jane te perqendruar mbi nje cope letre duke vendosur baste ne lloto-sport.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s