Te qeshurit tani perdoret vetem per te fshehur ndjenjat


ha ha hmm
ha ha hmm

Ne nje lajm depresues te shperndare nga ministria e humorit, mesohet se tanime njerezit qeshin vetem kur duan ti bejne qejfin dikujt, kur duan te hiqen sikur e kuptuan shakane ose kur u vjen per te qare.

Ndersa te qarit ka ca kohe qe eshte thjesht nje mjet per manipulimin e ndjenjave te njerezve te tjere.

Dhe kjo nuk eshte as per te qare as per te qeshur.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s