ndersa Shqiperia djeg lenden e fundit drusore qe i ka mbetur, Ilir Meta publikon nje video ku tregon sesi argetohet duke djegur para


ne mes tuaj kam qendruar, e jam duke i perveluar
ne mes tuaj kam qendruar, e jam duke i perveluar

Nje videoskandal i ri qe me siguri ka per ti rritur temperaturat e fund veres deri ne piken e djegjes, tregon sesi ish Zv. Kryeministri djeg dollare per te hequr merzine tani qe nuk eshte me Zv. Kryeminister.

Madje ka zera se disa nga zjarret e fundit qe kane perfshire vendin u nisen pikerisht nga ai, gjate ushtrimit te ketij hobi te cuditshem.

Ca njerez fshijne bythen me dollare, ca te tjere djegin dollare, euro dhe lek ndersa ca te tjere thjesht digjen per lek.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s