Miss Shqipëria ka ëndrra të mëdhaja për jetën, cica


endrra te medhaja
endrra te medhaja

Miss Shqiperia, zonjusha këtu, ka dhe ka patur që kur ishte e vogël, ëndrra të mëdhaja. Endrra te cilat po realizohen sot, falë cicave të mëdhaja.

“Jetojmë në një botë ku ëndrrat dhe cicat duhet të kenë përmasa të ngjajshme” – thotë njëri prej anëtarëve të jurisë, profesori sociolog Koço Koqethati. “Kjo vajzë mund të them me plot gojen, i ka të dyja dhe i lumtë. Talente të tilla lindin rrallë në botë.”

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s