interesi i publikut ne ngjarjet e dites, bie ne nivelin e tij me te ulet


Apatiku: Mos me bezdis! Jam i zene duke bere asgje!

Shume gjera kane rene keto dite ne Shqiperi, niveli i fierzes, i vaut te dejes, niveli mesatar i inteligjences, cmimet e shtepive, cmimet e prostitutave, cmimi i droges, cmimi i vrasesit me pagese, rrogat dhe pensionet, shpresa per te ardhmen, shpresa per te tashmen, numri total i shqiptareve sipas censusit me te fundit, numri i gjese se gjalle, numri i fjaleve te gjuhes shqipe qe mbeten akoma ne perdorim, numri i shqiptareve qe dine te flasin, shkruajne e lexojne, numri i nderkombetareve qe e cajne trapin per ne, numri i nderkombetareve qe nuk jane kthyer si ne, numri i njerezve qe punojne, numri i atyre qe votojne, .. e keshtu me rradhe.

Po ajo qe ka rene me shume se cdo gje tjeter eshte interesi i publikut per cfaredolloj lajmi.

Shkurt as i rruhet e as i krruhet me askujt se cfare ndodh.

Ne fakt, kokqepa dyshon qe mund te kete qofte edhe nje anetar te publikut qe do te kete ndonje lloj interesi ne kete lajm interesant!

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s