Olimpiada e njerezve me liri te kufizuar


Pas perfundimit te olimpiades se paraplegjikeve dhe njerezve me aftesi te kufizuar pritet te filloje olimpiada e njerezve me liri te kufizuar. Ne kete marrin pjese dhe shume konkurrues shqiptare, kryesisht ne hedhje se larti dhe hedhje me shkop.

hedhje se larti
hedhje se larti
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s