shume zhurme


I dashur KokQepe,

Ky Hoxha ketu perballe bertet shume fort, Po ju shkruaj me shpresen qe ai ta lexoje kete leter dhe tia ule pak zerin allahut (paqe dhe qetesi qofte mbi te.)

respekte,

Dadan Dadani

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s