Kinezi i parë në Memuç te Dukatit


Pas kinezit te pare ne hapesire, ne Hene dhe ne formula uno, mberrin kinezi i pare ne Memuç te Dukatit. Kjo ngjarje do te komentohet gjate e gjere nga banoret e Memuçit; qe jane nje bari, 200 krere dhen dhe nje qen.

kinezi
kinezi
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s