partite e medha bien dakord per te krijuar lajmet e dites, se bashku


u tha, u be
u tha, u be

Sot kemi nje lajm pozitiv per te raportuar.

Ne nje shenje te rralle bashkepunimi midis aktoreve kryesore politike ne vend, sot u nenshkrua nje marreveshje qe mundeson krijimin e perbashket te lajmeve te dites te cilat i raportojne gazetat dhe mediat televizive te ose pa varura.

Kjo marreveshje perjashton vetem fatkeqsite natyrore deri ne ate pike ku keto varen vetem nga natyra, si dhe ndonje lajm te rastesishem nga shkenca ose sporti. Cdo gje tjeter do te dale si rezultat i kesaj marreveshje qe u arrit sot, perfshire edhe kete lajm.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s