Dezanji i Google me rastin e 11 Shtatorit, ngjall polemika


kompania Google, tanime e ka bere tradite qe te ndryshoje dezanjin e faqes se saj per te perkujtuar ngjarjen me te rendesishme te nje dite te caktuar ne historine e njerezimit. Edhe kete 11 Shtator ka bere pikerisht kete gje, duke ngjallur polemika dhe diskutime te shumta ne mbare boten.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s