Rritet ndjeshem numri i vajzave shqiptare qe pozojne nudo


Nje fenomen ne rritje dhe gjeresisht i mirepritur eshte pozimi nudo i vajzave shqiptare. Cdo dite njera prej tyre zbukuron me vithje e gjokse te kercyera ndonje nga faqet e gazetave dhe revistave tona, ndersa faqet e tjera u mbeten njerezve te shemtuar qe dominojne lajmet e dites.

E mirepresim kete fenomen dhe urojme te mos ngelet me asnje vajze shqiptare, cicvogel apo cicmadhe, e cdo krahine feje apo ideje pa u bere pjese e ketij fenomeni fenomenal.

Pa shume fjale po sjellim sot perpara syve tuaj te lodhur kete bukuroshe clodhese te nxire ne menyre uniforme nga dielli.

Vildane Zeneli
Vildane Zeneli

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s