Kapet një tjetër pedagog duke marë rryshfet


Me ketë ritëm (2-3 në vit) që po kapen pedagogët që marrin rryshfet, do të duhen rreth 2500 vjet që të kapen të gjithë. Bëni durim! Qeveria e zë pedagogun me qerre.

e kapen dhe nje
e kapen dhe nje
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s