Myftiu i Shkodres: Ndihem i ofenduar njesoj si Ambasador Arvizu


myftiu i ofenduar denon
myftiu i ofenduar denon

Myftiu i Shkodres ka dale sot ne nje deklarate te dyte per shtyp pas asaj te Ambasadorit Amerikan Arvizu i cili deklaroi qe “ndihej i ofenduar njesoj si Myftiu i Shkodres.”

“Edhe une ndihem i ofenduar njesoj si ambasadori Arvizu” – Deklaroi sot myftiu i Shkodres. “Si ne te dy duhet te ndihen te gjithe” – e perfundoi myftiu deklaraten e tij duke shtuar gjithashtu qe “Denoj myftiun e Beratit qe nuk denon myftiun e Durresit qe nuk denon filmin qe na ofendoi dhe ata qe e bene kete film me prerje koke, hunde dhe veshi. Denoj gjithashtu te gjithe ata qe sipas profetit tone jane te denuar te shkojne ne xhehenem.”

 

Advertisements

Një mendim mbi “Myftiu i Shkodres: Ndihem i ofenduar njesoj si Ambasador Arvizu

  1. shoh ne ftyren e ketije talebani al qajden e gjalle bashke injoranzen e atyne qe e ndjekin dhe e veshtrojne kur flet marrina te shekullit te peste.pa punesia e madhe sjell fukarallek dhe budalleku merr dynjane me vehdi,si murrlani ne dimrin e ashper, qe hyn ne lakuriqesine e trupit te pafajshem te njerzeve qe perzihen ne keto pune pa e kuptue se cka don me nji film i bame ne menyre private e mrapa me u hakmarr ne menyre te perbinshem me nji person krejte te pafajshem e pa pas snji lidhje me filmin e fe fene e lakejve islamik……..

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s