Çdo gje qe di e ke gabim


Njeriu i menduar var veshet dhe mendon: e bardha eshte e zeze, e zeza e bardhe, ça eshte lart eshte poshte e ça eshte poshte eshte lart, e shkurtra eshte e gjate dhe e gjata e shkurter, njeriu i madh eshte i vogel dhe i vogli i madh.

Apo e kam gabim?

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s