“Portokalli shou” do te behet “leng Portokalli shou”


leng i shtrydhur
leng i shtrydhur

Tani ne vitin e kushedisa, “portokalli shou” lengeshtohet e kthehet ne “leng portokalli shou”.

Ky shou i ri, do te vazhdoje te shtrydhe te njejten portokalle per shijen komike te turrmave me tru te bute dhe poroz, qe thithin cdo lloj lengu si sfungjeri qe perdoret per te pastruar halene e permbytur.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s