Nje satelit i panjohur sapo kaloi


sateliti
sateliti

Sipas te dhenave nga Agjencia Amerikane e Fluturimeve ne Hapesire (NASA) nje satelit sapo kaloi fiks mbi koken e nje njeriu te thjeshte nga Tirana. Si cdo gje qe ndodh mbi Shqiperi jashte kufijve te Shqiperise, kjo ngjarje nuk pati asnje lloj efekti mbi jeten e njeriut ne fjale dhe as njerezve te tjere si ai.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s