Universiteti Kanal


Universiteti Kanal
Universiteti Kanal. Kalo, Kanalizo, Kanibalizo, Kalero te Ardhmen o Kalesh

Per shkak te problemeve me licensimin, ju njoftojme qe kete vit Universiteti Kristal vjen prane jush kete vit te ri Akalemik me nje emer te ri, Universiteti Kanal.

Universiteti Kanal u uron te gjithe studenteve te tij nje vit te mbare kanalizimesh te ujrave te zeza mendore.

Ajde dhe ti o Kal ne Universitetin Kanal! Kali ka kater kembe, kembet e kalit kercasin kur kali i kaleruar kalon kanalin.

Kanalizo te Ardhmen!

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s