Horoskopi i Tetorit 2012


Nga Hajredin Çekani, Mekanik ne pension.

 

Dashi Mars 21 – Prill 19
Eshte koha ta marresh ligjin ne duart e tua, nga duart e te tjereve.

 

Demi  Prill 20 – Maj 20

Trimerine mund ta shprehesh ne shume menyra dhe forma. Shume prej tyre do te kene pasoja fatale.

 

Binjaket Maj 21 – Qershor 21
Mendja nje kokerr gruri eshte, kalon nje pule e ta merr se bashku me te gjithe leket qe ke. Merre kete paralajmerim shume seriozisht kete jave.

 

Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22
Menyra me e mire per tu perballur me problemet e tua, eshte ti injorosh ato deri sa te vdesesh.

 

Luani Korrik 23 – Gusht 22
Problemet tuaja martesore do te zgjidhen vetem kur ti dhe partneri juaj te filloni te palloni njerez te tjere.

 

Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22
Shumica e femrave e kane fatin te shkruar ne njefare horoskopi. Per ca te tjera si puna jote, nuk eshte shkruar asnje gje.

 

Peshorja Shtator 23 – Tetor 23
Gjithe kete kohe po lutesh qe te te lene te qete, ndaj spo te them gje.

 

Akrepi Tetor 24 – Nentor 21

Nje eksperience e mrekullueshme romantike e pret kete jave Luanin, po per fat te keq ti je Akrepi.

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

As Zoti nuk e ka planifikuar qe jeta jote do te mare fund si rezultat i nje debati mbi vendin e parkimit. Mirepo keshtu ka per te ndodhur.

 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Provo, deshto, pastaj fillo prap nga e para.

 

Ujori Janar 20 – Shkurt 18

Aq sa yje ka ne qiell, aq njerez si puna jote ka ne toke. Po te mblidheshin qe te gjithe nuk do te ishin ne gjendje te thoshin asnje gje per tya.

 

Peshqit Shkurt 19 – Mars 20

Po perpiqem te te them ate qe do te te ndodhe kete jave pa u gajasur se qeshuri, por eshte seriozisht e pamundur.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s