Politikanet pritet te fitojne shumicen e votave ne zgjedhjet e ardhshme


keta do fitojne prap
keta do fitojne prap

Ne baze te sondazheve te opinionit publik, politikanet pritet te dalin mire edhe ne zgjedhjet e ardhshme parlamentare. Te gjithe politikanet e majte, te djathte dhe cdo gje midis, pritet te marrin rreth 100% te votave te 30% te shqiptareve te cilet pritet te votojne kesaj rradhe.

Kjo e ben cdo lloj shprese per “rilindje” pas-zgjedhore te kote, pasi te gjithe ata politikane qe do te zgjidhen kane lindur tashme, dhe ka pak gjasa te vdesin deri ne diten e zgjedhjeve ne menyre qe te rilindin prap.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s