Ish i Burgosuri Politik mban nje konference te jashtezakonshme per shtyp i perpire nga flaket


Pamje nga te dy konferencat per shtyp
Pamje nga te dy konferencat per shtyp

TIRANE — Nje ish i burgosur politik, Gjergj Ndreca, mbajti sot nje konference te shkurter per shtyp perbri nje kazani plehrash i perpire nga flaket.

I afte tu pergjigjej pyetjeve te gazetareve ne te njejten kohe kur flaket i kishin konsumuar lekuren ne shume pjese te trupit dhe po perparonin drejt kockave, kjo konference per shtyp u ndoq me interes shume te madh si nga publiku kombetar po ashtu edhe ai nderkombetar.

Zoti Ndreca, i cili ishte quajtur “funderrine” nga kryeministri ne nje konference per shtyp te zotit Berisha disa dite me pare, duke iu pergjigjur flake-per-flake Zotit Sali, u tregoi te gjitheve qe si i tille fjalen e “fundit” e ka ai.

fjala dhe flaka e fundit
fjala dhe flaka e fundit

Pritet qe analistet e shtypit si dhe te gjithe qelbesirat e tjera ti komentojne gjere e gjate te dy keto konferenca shtypi, si sot ne darke si edhe ne ditet ne vijim.

Publiku kombetar mezi i pret keto analiza ne menyre qe te dije se çfare te mendoje ne lidhje me kete çeshtje te nxehte te dites.

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s