Jam gati te jap jeten per kete, ose çdo lloj atdheu tjeter


Tuc Rrapi
Tuç Rrapi

KUKES — Djaloshi ambicioz nga Kukesi, Tuç Rrapi, u deklaroi sot miqve dhe shokeve ate qe e kish munduar gjithe kete kohe, qe nuk do te vdese pa lene gjurme.

Pikerisht per kete i ka harxhuar te gjitha kursimet e deritanishme per te futur nje mik i cili i garanton se do ta dergojne ushtar ne Afganistan.

“Nuk ka gje me te bukur sesa te japesh jeten per ndonje lloj atdheu, kudo qofte ky atdhe” – tha Tuçi duke shtuar, “Po me vajti rryshfeti dem dhe ngela prap ketu, do vras veten prap se prap.”

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s