Ambasadori i ben thirrje qeverise te dialogoje me Ambasadoret e tjere


Ambasadori
Ambasadori

TIRANE — Nje numer i madh ambasadoresh i kane bere thirrje qeverise te dialogoje me grevistet e urise.

Sot, u shtua nje ze i ri ne kete kor ambasadoresh, kur ambasadori i Holandes i beri thirrje qeverise qe te degjoje thirrjet e ambasadoreve te meparshem qe i kane bere thirrje asaj, dhe te dialogoje me ambasadoret.

Ne rast te kundert te gjithe ambasadoret do te futen ne greve urie diplomatike.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s