kryeministrit i ka ngecur nje mbeturine mishi midis dhembeve qe nga dreka e djeshme


Duke ecur per te tretur ushqimin
Duke ecur per te tretur ushqimin

Dje kryeministri vizitoi nje fshat model demokratik, ku hengri, piu e foli.

Pak perpara se te fliste per te ftuar Edi Ramen te pikturonte fshatin demokratik, Saliu hengri nje dreke te mire me mish si rezultat i te ciles i ngeli nje cope e vogel mishi midis dhembeve.

“Mish te tille fshati nuk ka patur ndonjehere, sepse vente ne qytet per te ushqyer byrone politike dhe bllokmenet.” tha Saliu ne lidhje me kete gje.

“Po e kursej per ta ngrene me vone” tha per copen e vogel qe i varej midis dy dhembeve te pare.

Advertisements

Një mendim mbi “kryeministrit i ka ngecur nje mbeturine mishi midis dhembeve qe nga dreka e djeshme

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s