Pas Saliut edhe Rama ne fshat: erdha, pashe, ika


o ky fshati jone sa do ket lezet.
o ky fshati jone sa do ket lezet.

Pas lajmit te Saliut ne fshat, ku ai i hengri e piu e i beri thirrje Rames te vije e ta pikturoje fshatin, ishte Rama ai qe e mori mundimin per te vajtur ne fshat.

Aty ai takoi lloj lloj fshatare, hengri nje miser te pjekur dhe deklaroi qe kur te vije ne pushtet do ta beje fshatin si qytetin, jo si Saliu qe e ka bere qytetin si fshatin.

 

Advertisements

Një mendim mbi “Pas Saliut edhe Rama ne fshat: erdha, pashe, ika

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s