Hilari Klinton humbet Kreherin e saj ne Shqiperi


pa kreher
pa kreher

TIRANE — Eshte bere tanime e modes qe cilido funksionar i larte amerikan qe vjen ne Shqiperi, le dicka mbas. Keshtu George W. Bush humbi oren e tij te dores, nje objekt ky me vlere te vecante per komunitetin e xhepistave Shqiptare kudo qe jane.

Sot morem vesh qe Hilari Klinton ka lene mbas kreherin e saj, nje objekt me shume vlere per ish zonjen e pare te SHBA-se dhe shefen aktuale te diplomacise amerikane. Megjithe zerat qe thone se ia ka lene kreherin zonjes Topalli, burime te sigurta pohojne qe dicka e tille nuk ka ndodhur dhe zonja Topalli vazhdon te perdore kreherin e vet.

Policia po kreh me kujdes te gjitha vendet ku shkoi zonja Klinton per te gjetur kreherin.

kreheri
kreheri

Kokqepa do te jete nga te paret qe tju informoje me lajmin e gezuar te gjetjes se tij.

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s