Horoskopi i Dhjetorit 2012


Dashi Mars 21 – Prill 19

Frika jote me e madhe do te behet realitet ne saje te frikes tende me te madhe.


Demi  Prill 20 – Maj 20

Derisa nuk i zhduk dot te gjithe ata qe te urrejne, mjaftohu me te gjithe ata qe urren.


Binjaket Maj 21 – Qershor 21

Ti vazhdon te lexosh horoskopin megjithese fati ne kete vend vazhdon te vendoset vetem me vendim gjyqi.

 


Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Vazhdo te mos besh asgje derisa s’di te besh gje tjeter.


Luani Korrik 23 – Gusht 22

Eshte normale qe do te ngrihen kembet e ti bien kokes, e ku eshte degjuar ndonjehere qe te ngrihet e te godase koka me shqelm?

 


Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Cfaredo qe te thuash nuk do ta ndryshosh dot mendimin qe kane te tjeret per tya, mirepo po u perpoqe seriozisht edhe mund ti besh te thone qe “nuk qenke dhe aq budalla.”


Peshorja Shtator 23 – Tetor 23

Peshoi fjalet, pastaj numeroi.


Akrepi Tetor 24 – Nentor 21

Kafshate qe s’kaperdihet eshte mjerimi. Pervec rastit kur s’ke gje tjeter per te ngrene.

.

Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Nje njeri si ty lind vetem njehere ne cdo 2 sekonda.


 

Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Ke nje gje me te cilen edhe mund te krenohesh: Te paret e tu ishin legjendare. Keshtu ishin edhe te paret e tyre.

.

 


Ujori Janar 20 – Shkurt 18

Ajo qe nuk duket ti vret syte me shume sesa ajo qe duket.

.

 


Peshqit Shkurt 19 – Mars 20

Dhuna eshte rruga me e shkurter per te zgjidhur nje problem. Ti je mesuar ti biesh gjate.

.
Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s