Universiteti Mesjetar


Hapet Universiteti Mesjetar i Tiranes!

Studime Teologjike, Ligjore, Mjeksore dhe Astrologjike.

Shume nga te diplomuarit tane gjejne pune menjehere si Hoxhe, Prift, Gjykates, Prokuror, Veteriner ose Lexues Fati.

Universiteti Mesjetar
Universiteti Mesjetar

 

Advertisements

Një mendim mbi “Universiteti Mesjetar

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s