saliu sjell kafken e aliut


Saliu nuk ka pritur festen e Hallouenit ne Tetor 2013.

Kafka e Ali Pashe Tepelenes ka ardhur ne Shqiperi (nuk mund ta quajme koke pasi ka shume kohe qe i kane ikur lekura, floket, truri dhe mishi).

Advertisements

Një mendim mbi “saliu sjell kafken e aliut

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s