21 Janari te shpallet dita kombetare e harreses


.” Mos na harroni! (ne rast se nuk eshte data 21 Janar) < Te shkuara te harruara   LISTA E FIRMETAREVE Guri Rrumbullaku (kamption i hedhjes se gjyles) Koke Qepa (sternip i Skenderbeut dhe bir i Skenderbabait) Ciu Ciu (pasardhes i Ahmet Zogut) Arjana Vlora (mbesa e Ismail Qemalit) Agetina Gazmaxhi (mbesa e Luigj Gurakuqit) Lili Koprencka Kreshpani (mbesa e Xhelal Koprenckës) Roland Toptani (familjar i Murat Toptanit) Najada Petrela (pasardhëse e Mithat Frashërit) Luftar Cakrani (pasardhës i Hajredin Cakranit) Bledar Hoxha (pasardhës i Veli Harcit) Qemal Karaosmani (pasardhës i Qemal Elbasanit) Meleqe Bakalli (mbesa e Bedri Pejanit) Skënder Kosturi (pasardhës i Lef Nosit) Fatos Merlika (i biri i Mustafa Merlikës) Halil Gjuka (pasardhës i Salih Gjukes) Asije Resuli (e bija e Vehbi Agollit) Safo Morina (vajza e Zihni Abaz Kanina) Nebi Sefa (nip i Nebi Sefes) Sofika Emanuel (familjar i Dhimitër Emanuel) Fatmir Dibra (i biri i Ali Strugës) Gajda Toptani (pasardhëse e Abdi Toptanit)

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s