Argita: m


Argita Malltezi, i është përgjigjur në mënyrë elegante akuzave dhe pyetjeve të opozitës rreth tokës së saj duke thënë: “më trego tënden, të të tregoj timen.”

“Kam qeshur shumë kur mora vesh çmimin qesharak me të cilin e ka marë tokën e tij Rama,” tha Argita. “Po qesh akoma, kaq fort po qesh sa po më dridhet toka ime nën këmbë.”

“Unë biznesmenit Ansar ia ofrova timen, e cila meqë ra fjala është shumë më e madhe se juaja, me një çmim serioz,” ka përfunduar Argita (e cila në qoft se nuk e keni marrë vesh akoma, është e bija zyrtare e kryeministrit Berisha.)

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s