o plehrat e Shqiperise


o plehrat e Shqiperise

e ju o plehrat e tjere

fushat e gjera me ferra

ku nuk gjen vend as per te dhjere…

… e te tjera e te tjera

kjo eshte nje vjershe ne ndertim, njesoj si atdheu im. kam lene ca hekura te ndryshkur te ngulur ne kat te dyte, per ta hedhur edhe ti katin tend. pra, jeni te ftuar ta perfundoni kete vjershe duke perdorur imagjinaten tuaj qe rrjedh ngadale si ujrat e Lanes. nuk lejohet perdorimi i fjaleve te pista pa ritem dhe rime!

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s