ariu

Ariu shpallet i pafajshem ndaj akuzes se kryerjes se nevojave personale ne pyll nga kolegji penal i gjykates se larte *(Shkrimi me pak i lexuar i vitit 2012)


ariu: nuk e bera une

ariu
ariu

Me rezultatin unanim, 5-0, Ariu shpallet i pafajshem ndaj akuzes per ndotjen e ambientit duke kryer nevojat personale ne pyll. Megjithe spekullimet se do te kishte nje gjykim kundershtues duke u < bazuar ne provat filmike qe tregonin me detaje vepren penale, drejtesia foli unanimisht dhe Ariu do te jete i lire kesisoj ti kthehet jetes se tij te meparshme. Dhe kur drejtesia flet, te gjithe te tjeret duhet te dhjesin.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s