Konkurrentet e big brother albania mberrijne, pa e ditur qe njeri prej tyre eshte manjak seksual


Big Brother, ky show i ndjekur me interes nga te pakten 1 milion shqiptare, cdo here ka patur nga nje surprize per teleshikuesin duke hapur debate mbi homoseksualitetin, nacionalitetin, vlerat familjare dhe njerezit me aftesi te kufizuar.

Edhe kesaj rradhe krijuesit e shout kane pregatitur surprizen e rradhes.

Njeri nga konkurrentet eshte manjak seksual, mirepo pervec njerit prej tyre dhe nje milion teleshikuesve, konkurrentet e tjere nuk e dine kete gje.

Mezi presim ti shohim edhe njehere keta njerez te zakonshem ne kete show te jashtezakonshem.

manjaku
manjaku

Deri tani qyteti i origjines se manjakut nuk dihet, po pritet te merret vesh se shpejti duke shkaktuar keshtu trazira publike ne ate qytet.

Manjaku gjithashtu pritet qe me prezencen e tij ta pasuroje shoun dhe jeten e njerezve me shije te kufizuar.

Advertisements

Një mendim mbi “Konkurrentet e big brother albania mberrijne, pa e ditur qe njeri prej tyre eshte manjak seksual

  1. konkurentet e tjere jane nocja-jozefina topalli, seldi-bujar nishani, genta-mesila doda, arbri-adriatik llalla, olsi-artan hoxha, toros-genc pollo, bertina-rajmonda bulku.

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s