Vendosa te martohem para zgjedhjeve. U martofshi edhe ju!


u martova, u martofshi dhe ju
u martova, u martofshi dhe ju

Zgjodha te martohem ne diten e shen valentinit. Se nuk i dihet. Degjova qe pas zgjedhjeve do te nxjerrin nje ligj qe lejon martesat e njerezve te te njejtit seks, dhe ndalon martesat e njerezve qe nuk e duan njeri tjetrin. Sepse duhet te futemi ne Evrope. Le te martohemi sa nuk eshte vone!

Advertisements

2 mendime mbi “Vendosa te martohem para zgjedhjeve. U martofshi edhe ju!

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s