Histori me Shurdhues


Ishte koha kur e fshinim bythen me gjethe te thata, gure ose me gazeten “Zeri i Popullit.” Ishte koha e bllokmenëve.

Ishte koha kur hanim bar, nuk pinim bar.

Bllokmenet dilnin me bllok ne dore dhe benin hesapet per te gjithe ne.

Le ta rrahim edhe njehere kete kal te ngordhur, mbase ngjallet. Sepse kali i gjalle e ka shqelmin te forte!

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s