Sot n


Advertisements

2 mendime mbi “Sot n

  1. Po u fut sallam, del sallam me i mire,
    duhet te fusesh mut shqeto qe te dali Meta, pastaj nora nuk e di njeri si behet esht si sekreti i coca-coles, duhet te jete prodhuar nga ndonje lloji i lashte dhe i rralle muti, qe sot per fat te keq esht zhdukur.

    Pëlqejeni

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s