Rritet numri i udheheqesve te balsamosur


leniniIsh presidenti i Venezueles, Hugo Chavez, do te balsamoset ne nje mauzoleum, duke bere qe numri i udheheqesve qe vazhdojne te jene midis nesh edhe ne vdekje te arrije ne 9, se bashku me Leninin dhe dy Kimet e Korese se Veriut.

A ka ndonje nga udheheqesit tane qe do te donit ta mbani mbi dhe pas vdekjes?chavezimaocedunikimi2

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s