votoni 3 ligjet e njutonit merrni 100 euro, 1 dashnore


Megjithese shumica e rinise shqiptare nuk i njeh 3 ligjet e Njutonit, jane pikerisht ato qe po pengojne integrimin ne xhepin e cdo te riu mbi moshen 16 vjec, te nje kartmonedhe 100 euroshe fringo te re.

Levizja e tre ligjeve, nje parti e re politike, po ndermerr nje nisme te re. Kush i njeh tre ligjet e Njutonit merr 100 euro dhe nje dashnore me te cilen mund ti shpenzoje ato 100 euro per qejf.

Perpara!

3 ligje, 100 euro, 1 dashnore
3 ligje, 100 euro, 1 dashnore
dhe 1 pic
dhe 1 pic

 

 

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s