Mitingje Mitingashesh


miting
miting

Ju njoftojme qe pas mitingut te sotem, dy mitingje te tjera te planifikuara do te kerkojne pjesmarrjen tuaj te detyruar, “Mitingu per te mbajtur friken gjalle”, dhe “Dita e puthjes se bythes.”

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s