Jam komisioneri juaj


prestigjatori profesionist
prestigjatori profesionist

Si nje ish prestigjator cirku, aftesite e mia jane shume te kerkuara si komisioner votimesh.

Une e fus lepur dhe e nxjerr vote.

E fus bosh, e nxjerr plot.

E fus derr, e nxjerr sallam.

E fus sakat, e nxjerr sakllam.

E fus te palare, e nxjerr te lare.

E fus te fundit, e nxjerr te pare.

E fus ujk, e nxjerr gomar.

 

Me thoni ju, ku doni ta fus me pare?

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s