Kim Jong Un i habitur nga arritjet e Shqiperise, “ju jeni superfuqi”


I dashur populli shqiptar.

udheheqesi i lavdishem
udheheqesi i lavdishem

Un jam Kim Jong Un, udheheqesi i lavdishem i republikes popullore te Korese se Veriut.

I kam ndjekur me kujdes ngjarjet e fundit ne vendin tuaj, sepse e dua shum.

Arritjet tuaja ne shkence, teknike dhe kulture po i japin fund hegjemonise amerikane ne keto fusha ne bote njesoj sic i dha fund bomba jone atomike hegjemonise se tyre ushtarake.

Ju pershendes edhe njehere nga fundi i zemres dhe nga zemra e fundit per arritjet tuaja superfuqore.

Lart e me lart!

Shume e me shume!

Thelle e me thelle!

Super e me super!

Fort e me Fort!

 

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s