Horoskopi i Muajit Maj 2013


Taksixhiu
nga nje Taksixhi qe ju do te miren

dashiDashi Mars 21 – Prill 19

Shpresa ringjallet e fundit. Po vdiq, bej durim.

horo

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Ke per te bere shume para ne nje moment te caktuar dhe te gjithe do te te vijne rrotull duke te thene: “hallall!”, pastaj papritur do te te dale gjumi nga e bertitura e hoxhes.

 

horo

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Kur te te vijne qent, e kane me ter mend.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Vazhdo keshtu si e ke nisur. Mos bej asgje, mos thuaj asgje, behu asgje.

 horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Ndryshimet ne jeten tende personale romantike kete jave nuk mund te karakterizohen me fjalen “divorc”, por me shprehjen “dalje nga koalicioni me bashkeshortin.”

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Si optimist po te them qe jeton ne boten me te mire qe ekziston, si pesimist po te them qe fatkeqsisht kjo eshte e vertete.

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Ne vend qe te zgjidhesh problemet ne jeten tende, do te perpiqesh te kontrollosh jeten e te tjereve. Ata tënden.horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Shikoj te ardhmen tende permes nje xhami zmadhues dhe me dhemb koka nga ajo qe shoh. Prandaj fatin tend te vërtete nuk ke per ta marre vesh kurre!

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Kujdes kush ta mbush mendjen kete jave. Shiko me cfare ta mbush.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Te flasesh me veten nuk paraqet rrezik per shendetin, te degjosh ato qe thua, po.

horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Ka ardhur koha ta marresh ligjin ne duart e tua, e tia përdredhësh qafën si të zogut. horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Shanset per tu bere i pasur do te rriten dukshem kete jave kur te zbulosh se cili nga komshinjte i mban parate nen dyshek.

horo

>>Lexoni Me shume te Rubrika: Horoskopi Javor.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s