Shalqiu pa fara futet ne listen e kandidateve per deputet


shalqiu pa faraBurime nga Partia konfirmojne qe ne listen e kandidateve per deputet do te futet edhe nje shalqi pa fara. “Ky shalqi, megjithese nuk do te jete ne gjendje te lere pasardhes, do te lere nje trashegimni politike per te gjithe shalqinjte e tjere, me ose pa fara” thuhej ne nje deklarate te shkurter rreth perfshirjes se shalqiut pa fara ne liste. “Vertet qe eshte shalqi flak i kuq e pa fara, por kjo nuk do te thote qe eshte pa para.”

Bashke me shalqiun, mesohet se ne lista ka edhe nje pjesemarrje te zgjeruar nga kunguj, rrepa e kastraveca, koke qepe, dhe shume e shume peme pa koqe.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s