Horoskopi i Muajit Qershor 2013


Nga Drita Osmani, esnafe[/caption]

dashi Dashi Mars 21 – Prill 19

Cdo gje qe them une eshte genjeshter. Kete jave nuk ke per te degjuar asnje te vertete.

<

demi Demi  Prill 20 – Maj 20

Duhet te besh kurban nje dash qe te te vene punet mire kete jave. Dashin duhet ta therresh vete, mishin dhe te perbrendshmet duhet ti haje partia.

<

binjaket Binjaket Maj 21 – Qershor 21

Me ne fund do te arrish ate piken kritike ne jete, kur dicka qe ke, vlen me shume sesa jeta jote. Vota.

<

gaforrja Gaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Ke nevoje per nje kthesë 360 gradëshe, dmth nje qëndrim në vënd numëro.

<

luani Luani Korrik 23 – Gusht 22

Fillo te lexosh titujt e gazetave me ze te larte. Heret apo vone do te thuash emrin tend.

 

<

virgjeresha Virgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Kete jave ose do te humbasesh gjithcka, ose do < te fitosh asgje.

<

peshorja Peshorja Shtator 23 – Tetor 23

Po i bere ‘like’ kesaj faqeje do te te zgjatet jeta me nje sekonde.

<

akrepi Akrepi Tetor 24 – Nentor 21

 Njesoj si gjithe te tjeret ti nuk e ke aspak problem te marresh dicka qe nuk e meriton. Yjet kete jave do te te japin ate qe meriton.

<

shigjetari Shigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Njerez te caktuar nuk besojne ne dashuri me shikim te pare, ndaj kalo para tyre edhe njehere.

<

bricjapi Bricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Do te ndihesh keq kete jave sepse te tjeret bejne me shume seks sesa ti. Ata kane me shume para gjithashtu. S’ke c’ben. Ky ishte fati jot.

<

ujori Ujori Janar 20 – Shkurt 18

Jeta jote imiton vetveten.

 <

peshqit Peshqit Shkurt 19 – Mars 20

Po te jesh i kenaqur vazhdo keshtu, perndryshe ndrysho dicka.

<   >>Lexoni Me shume te Rubrika: <