Kaposhi qe i ngjan shume Saliut, Kandidati kryesor per te marre kryesimin e partise


Kaposhi
Kaposhi

Akoma pa u thare lotet ne faqet tona te skuqura nga turpi i humbjes se zgjedhjeve dhe pafuqia per ti vjedhur ato, filloi fushata per zevendesimin e te pazevendesueshmit Sali ne krye te partise.

Ndersa lista e kandidateve shtohet e zgjatet me kandidate te forte e te dobet, njeri me i mire se tjetri, njeri prej tyre qendron mbi te gjithe me prezencen e tij dhe vlerat e padiskutueshme te karakterit, lidershipit dhe te inteligjences, Kaposhi i plehut.

Burime nga baza e partise theksojne qe kaposhi ka shume gjasa te zgjidhet pasi ngjason shume me udheheqesin e perjetshem te partise, kaposhin e kuq qe u ngjye me boje blu, Sali Gjelosh Berisha.

“Jane te pakte ata kaposhe qe mund te kendojne si Saliu ne maje te nje pirgu kaq te larte me mut” thote nje nga burimet e informacionit ne parti.

“Neqoftese mendoni qe Saliu e ka dhjere fare, prisni te shifni se cfare ka per te bere ky kaposh.”

Advertisements

Një mendim mbi “Kaposhi qe i ngjan shume Saliut, Kandidati kryesor per te marre kryesimin e partise

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s