A do le Laroja te haje Baloja?


Balua dhe Larua me doren lart
Balo, Laro

Baloja dhe Laroja me doren lart

njesoj ne peshe, njesoj te gjate

Balua i rilindur e hedh nje hap

Larua ecen me shpejt, ja merr me vrap

Screen shot 2013-06-29 at 2.35.43 PM

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s