Horoskopi i Muajit Korrik 2013


Nga Nasho Trahanaja, Komandant i pergjithshem i Forcave te pa-armatosura
Nga Nasho Trahanaja, Komandant i pergjithshem i Forcave te pa-armatosura

dashiDashi Mars 21 – Prill 19

Asnje deshire nuk do te te plotesohet kete jave po nuk bere kurban nje dash.

horo

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Shanset ne jeten tende romantike do te te permiresohen kete jave kur dikush te te ofroje seks ne kembim te nje vendi pune.

horo

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Eshte koha per te menduar kthjellet mbi te ardhmen tende. Mos i li mendimet e tua te trubullohen nga paragjykime dhe keshilla nga burime anonime.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

Jeta jote perben nje kuriozitet te cilin nuk ka per ta marre vesh njeri ndonjehere.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Nuk ka me asnje njeri qe ka mendim te mire per ty. Mos i zhgenje as kete jave.

 

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Po i bere vetes pyetje qe fillojne me “pse?” do te biesh ne depresion. Po i bere pyetje qe fillojne me “cfare?” do te biesh ne pucete.

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Nuk ka qen qe nuk ha mut qeni.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Po lexove horoskopin kete jave, cdo gje do te te veje ters.

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Vetmia nuk zgjat pergjithmone. Ne rastin tend jo me shume se edhe nja 40 vite te tjera.

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Fillo te merresh me sport. Po hodhe bastin e duhur ne lloto do te fitosh shume para.

horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Kujdes ku noton kete jave. Ka filluar sezoni i gjuetise me dinamit dhe jeleku anti-plumb nuk te mbron prej tij.

 horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Po te flasesh ne menyre te pergjithshme kete jave, do te jesh ne gjendje te mohosh gjithcka javen tjeter.

horo

 

>>Lexoni Me shume te Rubrika: Horoskopi Javor.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s