ABC…YZZh


abc ... yzzh
abc … yzzh

Miqtë e mi,

Këtu keni një libër që kam shkruar gjatë pushimeve. E keni në tre versione, html, ebook dhe me kapak të trashë.

Fjalët e tepërta janë fukarallëk,

Juaji,

k.q.azh

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s