Horoskopi i muajit Nentor 2013


Ish Dentist, qe dikur shkulte dhembe me bythe
Ish Dentist, qe dikur shkulte dhembe me bythe dhe mbrapa i vinte historia

dashiDashi Mars 21 – Prill 19

Kete jave, ne vend qe te hysh ne histori, do te dalesh prej saj.

horo

demiDemi  Prill 20 – Maj 20

Jeta eshte shume e shkurter per ta kaluar me njerez injorante dhe sa me pak te dish aq me gjate do te jetosh. Po te duash te jetosh i lumtur per shume kohe, mos e vri fare mendjen per kete qe sapo te thashe.

horohoro

binjaketBinjaket Maj 21 – Qershor 21

Kete jave do jesh me fat, se ne vend qe te biesh nga shiu ne bresher, do te biesh nga balta ne lluce.

horo

gaforrjaGaforrja Qershor 22 – Korrik 22

E ardhmja jote do te parashikohet qarte nga nje enderr kete jave, ku protagonistet kryesore jane ti, nje murator, nje kamion me tulla dhe llac dhe nje dyqan me lojra fati.

horo

luaniLuani Korrik 23 – Gusht 22

Te gjithe ata qe do te te mburrin kete jave, do te te shajne javen tjeter, pastaj do te te mburrin prap dy jave me vone,.. e keshtu do vazhdojne edhe per ca vite te tjera derisa te vdesesh e mos te merret me njeri me ty.

horo

virgjereshaVirgjeresha Gusht 23 – Shtator 22

Megjithese je shprehur shume qarte mbi kete pike, kete jave do nuk do te te varrosin atje ku ke dashur ti sepse edhe asaj toke i ka dale pronari.

horo

peshorjaPeshorja Shtator 23 – Tetor 23

Kete jave do te thyesh dy dhembet e pare duke ngrene arra pa fara.

horo

akrepiAkrepi Tetor 24 – Nentor 21

Ne jete shumica perpiqet te ndjeje kenaqesi duke u dhene kenaqesi te tjereve. Kete jave as do japesh as do marresh. Neqoftese do qe te vazhdosh te jetosh, meso nga njerezit qe kenaqen me pak.

 

horo

shigjetariShigjetari Nentor 22 – Dhjetor 21

Eshte keq kur mesohesh me dicka qe s’te takon. Kete jave nuk do ta kesh me, ndaj duhet te fillosh te mesohesh me ate qe te takon. Mos u merzit, nganjehere jeta te jep mesime falas qe nuk ke deshire ti mesosh.

 

horo

bricjapiBricjapi Dhjetor 22 – Janar 19

Kete jave do te fillosh cigaren neqoftese nuk e ke filluar akoma dhe je akoma gjalle.

horo

ujoriUjori Janar 20 – Shkurt 18

Femrat e bukura jane si trendafilat e bukur te rrethuar me shume gjemba te mprehte. Kete jave do te rriten shanset e nje gjakderdhjeje per motive te dobeta ndaj behu i forte.

 horo

peshqitPeshqit Shkurt 19 – Mars 20

Dikur nuk ishte turp te vjedhesh, por ishte turp te te kapnin duke vjedhur. Tani nuk eshte turp as te vjedhesh, as te te kapin duke vjedhur. Prandaj jepi, mos ki turp!

horo

 

>>Lexoni Me shume te Rubrika: Horoskopi Javor.

Advertisements

Një mendim mbi “Horoskopi i muajit Nentor 2013

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s