Shpetim Gjika shkon duke hedhur valle ne gjyq


Vlora ndertohet, Gjika hedh valleKryetari i bashkise se Vlores, Shpetim Gjika, ka gjetur nje menyre te vecante per te shkuar ne gjyq. Duke hedhur valle labce. I rrethuar nga valltare profesioniste dhe amatore nga lumi i Vlores, Gjika ka udhehequr grupin qe nga godina e bashkise deri ne godinen e gjykates, duke ngritur pluhur rrugeve gjarperuese te qendres se qytetit te ngushtuara kohet e fundit prej ndertimeve te shumta te pallateve dhe godinave te tjera abuzive.

Me te mberritur ne gjykate, nje nga kerkesat kryesore te Gjikes ishte qe te lejohej te mbrohej prej akuzave duke kenduar me iso.

Advertisements

pergjigju

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s